WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

27.05.2019Walka o Superpuchar Polski 2019 w Gliwicach!

 Ogólnopolska, internetowa sprzedaż wejściówek na Superpuchar Polski 2019 w piłce siatkowej ruszy 1 czerwca.Sobotnie starcie biało-czerwonych było dopiero zwiastunem fantastycznej sportowej jesieni w Arenie Gliwice.
 
Mecz o Superpuchar Polski 2019 poprzedzi start dwudziestego, jubileuszowego sezonu zawodowej ligi męskiej - PlusLigi. W nowoczesnej i jednej z największych w Polsce hal w Gliwicach będzie okazja do kolejnego siatkarskiego święta.
 
 - Superpuchar Polski 2019 to szansa na pierwsze trofeum w nowym sezonie i wielkie emocje dla fanów - mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki SA. - Starcie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z ONICO Warszawa będzie rewanżem za wielki finał PlusLigi sezonu 2018/2019. Bardzo się cieszę, że dojdzie do niego w tak nowoczesnym i efektownym obiekcie, jak Arena Gliwice.
 
Arena Gliwice działa od roku i dynamicznie się rozwija przyciągając nowych organizatorów i partnerów oraz nowe, wielkie wydarzenia. To również ważne miejsce dla kibiców, którzy mogli już oglądać wielkie sportowe widowiska i czekają na nowe, sportowe emocje. A tych nie brakuje. W styczniu Arena gościła hit siatkarskiej Ligii Mistrzów i ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, która zagrała z Cucine Lube Civitanova. W kwietniu na płycie głównej Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn spotkała się z Niemcami. W zeszłą sobotę zobaczyliśmy siatkówkę na najwyższym poziomie!
 
Fot. UM Gliwice
źródło:www.gliwice.eu