WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

23.01.2019Impreza w Arenie Gliwice już w piątek!

pixabay.pl
 
To nie koncert, ani nie widowisko muzyczne. To będzie prawdziwy klub muzyczny z profesjonalnymi DJ-ami, cocktail barem i parkietem do tańca. To impreza taneczna jakiej jeszcze nie było! Pierwsza odsłona rusza już 25 stycznia. To okazja do tego by z przyjaciółmi wybrać się „na miasto”. Takiego klubu w Gliwicach nie ma!
 
Arena Gliwice to nie tylko miejsce wielkich wydarzeń, ale przede wszystkim obiekt dla ludzi. Taki, który daje różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu i dostarcza emocji. 25 stycznia odbędzie się impreza taneczna DJ’s Battle, w której udział wezmą Tweeter, Madras, Peyote Halo i Blue Funk. Impreza ta inicjuje cykl pozytywnych wrażeń jakie szykuje w tym roku obiekt.
 
O szczegółach Patrycja Sopalska - rzecznik Areny Gliwice:
 
Plik dźwiękowy: JB_arena2(1).mp3
 
Przedstawiamy sylwetki DJ-ów, którzy wystąpią:
 
Dj Madras
 
Pochodzący ze Śląska, na scenie muzycznej od 2000 roku. Swoją przygodę muzyczną zaczynał od kursu dj-skiego w największym śląskim klubie „Bravo” w Gliwicach, tam szlifował swoją technikę grania pod okiem wielu doskonałych dj-ów i producentów. Przez ostatnich 18 lat miał okazję gościć w wielu Polskich klubach np. Dolmel-Wrocław, Quo Vadis-Warszawa, Wyższy Wymiar-Katowice Mercury-Chorzów, Promil-Gliwice, Ambrozja-Rybnik i wielu innych. Był rezydentem jednego z lepszych klubów we Francji – BASE -Nicea. Miał okazję zagrać u boku wielu gwiazd sceny klubowej. Na swoim koncie ma też współpracę z producentami muzycznymi, jednym z nich był dj Tiger i w tym duecie stworzyli kilka utworów w klimacie electro house. Grał też na większych eventach między innymi „Silesia Summer Night”. Ulubione style muzyczne to Electro House, Tech-House, Progressive Trance.
 
Tweeter
 
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze w szkole podstawowej na tamtejszych dyskotekach, już wtedy wiedział że dj’ing to coś, czym chce zająć się na poważnie. Regularnie zaczął grywać od 15-go roku życia, kiedy to objął rezydenturę w nieistniejącym już klubie Black Jack w Zabrzu. Jego atutem jest rozbudowany repertuar, którym często zaskakuje publikę oraz zasada że DJ jest dla ludzi a nie na odwrót. Przez 15 lat swojej działalności muzycznej zagrał setki imprez oraz odwiedził dziesiątki klubów, z czego był rezydentem: Planet Club, Stary Browar czy Funfest. Aktualnie prężnie rozwija własną agencję TR Events.
 
Prowadzenie DJ’s BATTLE >> BlueFunk
 
Z muzyką miał do czynienia od swoich najmłodszych lat, kiedy to jego ojciec zaraził go brzmieniami Italo Disco oraz Euro Dance. Z czasem Aleks zaczął angażować się w dyskoteki szkolne, które już mimo młodego wieku traktował bardzo poważnie. Pewnego razu trafił na kurs dj-ski, gdzie poznał dwóch braci (kryjących się pod pseudonimem Skytech), dzięki którym nauczył się obcować z dekami. W wieku 14 lat kupił swoją pierwszą konsolę i zaczął prowadzić swoje radio internetowe (Merus Live Radio Show). Z czasem, gdy zawitał na parkiet klubowy, nabrało to jeszcze większego tempa pochłaniając go całkowicie.  Jego styl można scharakteryzować jako spokojny i klimatyczny. Sam uważa, że największym zadaniem DJ-a jest budowanie niepowtarzalnego klimatu oraz zaskakiwanie muzyką ludzi, przez co stara się aby uczestnicy poczuli się nieWYobrażalnie szczęśliwi.