WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

14.05.2019X Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach we współpracy z Gliwickim Ośrodkiem Integracji Niepełnosprawnych organizuje Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych. To już X jubileuszowa edycja imprezy.
 
 
-Zapraszamy zarówno te osoby, które pozostają w ewidencji osób bezrobotnych  jak i osoby, które w ogóle nie są zarejestrowane. Nie ma to najmniejszego znaczenia. Najważniejsze, żeby mogły do nas po prostu dotrzeć i żeby pozyskały zatrudnienie a pracodawcy potencjalnych  pracowników do pracy -mówi  Barbara Melnarowicz. kierownik działu do spraw pośrednictwa, poradnictwa zawodowego Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach 
 
 
Swoją obecność na Targach potwierdziło 53 wystawców. Będą to przede wszystkim pracodawcy, ale też różnego rodzaju instytucje działające na rzecz osób niepełnosprawnych.  Przygotowali  170 ofert na  390 wolnych miejsc.
 
-Każda osoba odwiedzająca Targi  może także zapoznać się z ofertami staży, kursów, szkoleń oraz propozycjami uczestnictwa w różnego rodzaju programach, które mają na celu aktywizację tak zawodową jak i społeczną -mówi Agnieszka Niedźwiedź pośrednik pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gliwicach. 
 
 
Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych odbędą się 15 maja 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej "Górnych Wałów"Gliwicach. 
 
 
Całej rozmowy Anny Kruszewskiej z Barbarą Melnarowicz  kierownikiem  działu do spraw pośrednictwa, poradnictwa zawodowego Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach oraz  Agnieszką  Niedźwiedź pośrednikiem  pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gliwicach   można odsłuchać klikając w link poniżej.  
Plik dźwiękowy: targi.mp3