WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

21.11.2019Policja z Gliwic szuka świadków w sprawie dwóch tragicznych w skutkach wypadków!

Policja z Gliwic szuka świadków w dwóch sprawach. Chodzi o nagłe hamowanie autobusu linii nr 60 na ulicy Rybnickiej i śmierć rowerzystki na Raciborskiej w Sośnicowicach.

Nagłe hamowanie

Do pierwszego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 18 października o 17:30 na ulicy Rybnickiej. W wyniku hamowania autobusu linii nr 60 siedzący na fotelu 69-letni mężczyzna spadł i uderzył głową w podłogę. Stracił przytomność i został przetransportowany do szpitala. NIestety lekarzom nie udało się uratować jego życia. Każdy, kto widział zdarzenie lub może nagrał je samochodowym wideorejestratorem proszony jest o pilny bezpośredni lub telefoniczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gliwicach.

Śmierć na chodniku

W drugiej sprawie policjanci również szukają świadków. Chodzi o zdarzenie z Sośnicowic. 8 listopada na ulicy Raciborskiej doszło do wypadku z udziałem rowerzystki. O 15:20 policja otrzymała zgłoszenie o śmiertelnym wypadku. Jadąca chodnikiem na rowerze kobieta minięta przez ciężarówkę upadła i zginęła na miejscu. Początkowo policja przypuszczała, że spod kół ciężarówki poleciał kamień który uderzył rowerzystkę w głowę. Takiej wersji nie potwierdziła jednak sekcja zwłok więc policjanci szukają świadków tego zdarzenia. A szczególnie dwóch kobiet prowadzących wózek dziecięcy, które nagrała kamera miejskiego monitoringu a które mogą być ważnymi świadkami w tej sprawie. Policja jednak prosi o kontakt z Komendą Miejską wszystkich którzy widzieli moment wypadku.

O dwóch tragicznych w skutkach wypadkach mówi podinspektor Marek Słomski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Plik dźwiękowy: policja%20na%20strone.mp3