WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

07.03.2019Cieszyńska Noc Muzeów: jest plakat, program - w budowie.

 

Wybór nie był łatwy, ale… jest!
Wiemy jak będzie wyglądał plakat tegorocznej 12. Nocy Muzeów w Cieszynie. Wybrano go spośród dwóch propozycji na zebraniu organizatorów wydarzenia.


Ponownie autorem projektu jest autorem projektu jest agencja reklamowa Pate Media. Znana z dotychczasowych edycji kolorystyka pozostaje bez zmian. Natomiast program imprezy - zaplanowanej na 24 maja -  jest dopiero ustalany. Organizatorzy – cieszyński magistrat i Muzeum Śląska Cieszyńskiego – wciąż czekają na zgłoszenia partnerów chętnych do włączenia się w to wydarzenie.

Mówi Barbara FOLTYN z Muzeum Śląska Cieszyńskiego – posłuchajcie:

…..

Swój udział potwierdziła m.in. Biblioteka Zakonu OO. Bonifratrów, Książnica Cieszyńska i parafia z najstarszym w mieście kościołem pw.św. Jerzego. Wszyscy czekają na otwarcie do zwiedzania podziemi przy ul. Przykopa i Parku Pokoju – ubiegłoroczna nowość okazała się hitem frekwencyjnym, chętnych do zwiedzania było kilkakrotnie więcej niż miejsc.

Hasło i motyw przewodni tegorocznej Nocy muzeów przygotowuje tradycyjnie Wydział Etnologii i Nauk Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Zdradzimy go Wam jako pierwsi – Radio CCM jest patronem medialnym Nocy Muzeów w Cieszynie.

Źródło: Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie