WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

17.07.2019Starostwo w Cieszynie: Kolejka przez internet, a niedługo - przeprowadzka. Zmiany w Wydziale Komunikacji

 

Czy skończą się kolejki do rejestrowania samochodów w Cieszynie? Starostwo planuje rewolucję w Wydziale Komunikacji. Pierwszym etapem - jest zmiana w systemie kolejowym.

 

Dotąd godzinami siedziało się w poczekalni z numerkiem w ręku. Teraz do okienka rejestrujemy się wcześniej, przez Internet, siedząc wygodnie  w domu -  mówi sekretarz powiatu cieszyńskiego Jacek Wiśniewski:

Plik dźwiękowy: tablice%201.mp3

Aby internetowa rezerwacja nie przepadła, trzeba przyjść przynajmniej 30 minut przed ustaloną godziną. Równolegle do internetowej działa również rejestracja telefoniczna.

Chociaż internetowy system ruszył od poniedziałku, generalnie klienci nadal przychodzą po bilet, po staremu. Ci, którzy do rejestracji używają Internetu, należą do rzadkości – posłuchajcie:

Plik dźwiękowy: tablice%202.mp3

Rejestracja przez Internet to pierwsza jaskółka, która jeszcze wiosny nie czyni.  Za trzy tygodnie ruszy sms-owy system powiadamiania o kolejce.

Jednak największe zmiany dopiero przed nami.

Wydział Komunikacji  zostanie przeniesiony do innej siedziby. Ma być więcej miejsca i okienek do obsługi. Dokąd i kiedy nastąpi przeprowadzka - dowiemy się niebawem.

 

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Cieszynie