WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

07.08.2019TdP w Bielsku: ulice będą zamknięte!

Dzisiaj odbędzie się V etap wyścigu Tour de Pologne, który biegnie z Wieliczki do Bielska-Białej. Dla kierowców oznacza to reorganizację ruchu i zamknięcie ulic.

 

Trasa głównego przejazdu wraz z drogami dochodzącymi zostaną trwale wyłączone z ruchu kołowego od ok. godziny 14:20 do godziny 17:00 z zastrzeżeniem, że ruch będzie sukcesywnie przywracany po przejeździe kolumny wyścigu.

Trasa głównego przejazdu V etapu na terenie Bielska-Białej przebiega ulicami:

Górska (od strony Przełęczy Przegibek), Żywiecka, Przędzalnicza, Ks. Kusia, Partyzantów (od Bystrzańskiej do Bora Komorowskiego), Al. Andersa (od Partyzantów do ul. Kolistej), Al. Armii Krajowej, Karbowa, Kolista, Gościnna.

Utrudnienia w ruchu będą także spowodowane Sport Mini Tour de Pologne oraz Sport Mini Tour de Pologne Cup. Z tego powodu w Bielsku-Białej od godziny 11:00 z ruchu zostaną wyłączone ulice: Al. Armii Krajowej (od ul. Gościnnej), Karbowa, Kolista (pomiędzy Karbową a Gościnną) oraz Gościnna.

Ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa obsłudze wyścigu oraz kierowcom poruszającym się ulicami Bielska-Białej, dodatkowo wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu na Al. Armii Krajowej w dniu 7 sierpnia 2019 r.:

- odcinek od skrzyżowania z ul. św. Andrzeja Boboli do ul. Gościnnej w godzinach 4:30 – 6:00 – całkowite zamknięcie,

- od ul. Gościnnej do ul. Karbowej w godzinach 4:30 – 22:00 – całkowite zamknięcie.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które chcą przemieszczać się po terenie miasta Bielsko-Biała swoimi pojazdami, w trakcie trwania wyścigu kolarskiego, aby korzystali z zewnętrznych obwodnic miasta – drogi S-1 i S-52. Prosimy o omijanie ulic na trasie wyścigu i przyległych.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności, rozsądku i stosowanie się do poleceń policjantów i innych osób wyznaczonych do zabezpieczenia wyścigu.

 

Źródło: KM Policji w BB, MZD w BB, mat.pras. TdP