WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

09.05.2019Dni Otwarte Centrum Sterowania Ruchem w Gliwicach

Dni Otwarte Centrum Sterowania Ruchem w Gliwicach.11 i 12 maja, w godz. od 10.00 do 16.00,  w siedzibie gliwickiego Zarządy Dróg Miejskich będzie można zapoznać się z nowymi możliwościami Centrum Sterowania Ruchem.
 
 
Po co Gliwicom inteligentne sterowanie ruchem? Jakie z jego wprowadzenia płyną korzyści dla pieszych, kierowców czy rowerzystów? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą pracownicy Centrum Sterowania Ruchem podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich.
11 i12 maja, w godz. od 10.00 do 16.00,  w siedzibie gliwickiego Zarządy Dróg Miejskich (ul. Płowiecka 31) będzie można zapoznać się z nowymi możliwościami Centrum Sterowania Ruchem.
 
Każda zainteresowana osoba będzie mogła dowiedzieć się czegoś więcej na temat inteligentnego systemu sterowania ruchem, priorytetu przejazdu miejskich autobusów i służb ratowniczych, rozbudowy systemu informacji drogowej, rozbudowy systemu identyfikacji wolnych miejsc parkingowych na terenie miasta i rozbudowy systemu meteorologicznego, systemu preselekcji pojazdów oraz aplikacji ITS Gliwice.
Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie www.dniotwarte.eu
 
Fot. materiały ZDM w Gliwicach