WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

31.01.2019Arena Gliwice zaprasza na ferie!

24gliwice.pl
 
Ferie w mieście? Brzmi nudno? Nic bardziej mylnego. W końcu ferie to nie tylko góry i zimowe szaleństwo, ale również czas wolny, od szkoły, pracy czy codziennych obowiązków. Arena Gliwice stworzyła ofertę dla tych, którzy nie wyjeżdżają, a nie chcą się nudzić. Rolkowisko, judo, boks, bieganie i gry zespołowe to pomysł gliwickiej areny na zbliżające się dwa tygodnie ferii. 
 
Śląskie ferie zaczynają się 11 lutego i potrwają do 24 lutego. Arena Gliwice zaprasza wszystkich do udziału w specjalnie przygotowanych zajęciach. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. zajęcia z judo czy boksu. Miłośnicy gier zespołowych będą mogli uczestniczyć w zajęciach z futsalu, koszykówki czy poznać tajniki rosnącej na popularności grze o nazwie Tchoukball pod czujnym okiem profesjonalistów. Treningi ze sportowcami są bezpłatne. Dodatkowo, fani kółek, będą mogli pojeździć na rolkach i hulajnodze na udostępnionej płycie Areny Głównej. Wstęp na rolkowisko wynosi 5 zł dla dzieci i młodzieży szkolnej z powiatu gliwickiego za okazaniem legitymacji oraz 10 zł dla dorosłych. Codziennie do dyspozycji biegaczy pozostaje strefa holów, otwarta w godzinach 6:00-8:00. To alternatywa dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez porannego joggingu czy naładowania się sportowymi endorfinami, a przeraża ich zimowa aura. Wstęp to jedyne 2 zł.  W cenie możliwość skorzystania z szatni i pryszniców oraz bezpłatny parking.
 
W okresie ferii zapraszamy również do skorzystania z oferty ścianki wspinaczkowej Chwyciarnia, która będzie otwarta w dniach od 11 do 24 lutego (oprócz 22 i 23 lutego) w godz. 9:00 do 23.00. Wstęp na ściankę wspinaczkową płatny 5 zł dla dzieci i młodzieży szkolnej z legitymacją w godzinach od 9.00 do 11.45 (strefa tylko dla dzieci) oraz wstęp dla dorosłych od godziny 12.00 według obowiązującego cennika.
 
Jeśli nie macie pomysłu na ferie, wpadnijcie do Areny Gliwice. Każdy znajdzie coś dla siebie lub spróbuje swoich sił w czymś nowym. Warto na chwilę odejść od komputera i zażyć trochę sportu. Stawiamy na ruch i integrację, a świetna zabawa gwarantowana!
 
Szczegółowe informacja na: https://arenagliwice.com/o-arenie/ferie-zimowe-arena-gliwice/#ferie-zimowe