WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

19.03.2019Cieszyn: uwolnij książkę z Biblioteką Miejską

Lektura, z której “wyrósł” już syn? Romans podarowany na walentynki przez byłego narzeczonego? Leksykon kaktusów – pamiątka pasji sprzed lat? A może zaczytany egzemplarz zeszłorocznego bestsellera wydawniczego, który znasz już na pamięć? Stop!!!

Czas na wiosenne porządki w domowej biblioteczce!

Z pewnością znajdziesz w niej książki – te od dawna już nie czytane, zapomniane lub nawet upchnięte na strychu. Pozwól im oczarować, zaskoczyć czy wzruszyć nowego właściciela.

Jeżeli jest w Twojej biblioteczce publikacja, której już nie potrzebujesz lub przeciwnie, posiadasz fantastyczną lekturę, którą koniecznie powinien przeczytać ktoś wyjątkowy…

Nie czekaj – uwolnij książkę z Biblioteką!

Biblioteka Miejska w Cieszynie ogłasza świąteczną zbiórkę książek, które przyjmować będziemy w siedzibie głównej Biblioteki, przy ul. Głębokiej 15.

Przekazane Bibliotece wydawnictwa będzie można nabyć za symboliczną kwotę na świątecznym kiermaszu książki używanej, który organizowany będzie w dniach od 1 – 18 kwietnia br. przed budynkiem Biblioteki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup nowości wydawniczych dla Czytelników cieszyńskiej Biblioteki!

 

Źródło: Biblioteka Miejska w Cieszynie