WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

19.04.2019Zrzuć się na płytę "Serce Sługi"!

 
 
Oni chcą zrobić coś dobrego! Pomożecie?
 
Wydają debiutancką płytę projektu CSM/Worship  - "Serce Sługi" i potrzebują Twojej pomocy. Chcą wzbogacić polską muzykę chrześcijańską o nowe pieśni uwielbienia. Chcesz wiedzieć o nim więcej?  Przeczytaj i posłuchaj o tym kim są i co robią.
 
W zeszłym roku, tuż przed Świętami Wielkiej Nocy opublikowaliśmy nasz autorski utwór "Jestem z Tobą", który ma już ponad 100 000 wyświetleń. Odbieramy to jako znak, że to co tworzymy jest potrzebne i znajduje aprobatę wśród odbiorców. Nie chcemy na tym poprzestać, mamy w zanadrzu 11 kolejnych utworów, które właśnie nagrywamy. Planujemy wydać album "Serce Sługi" i podzielić się nim ze słuchaczami na początku czerwca tego roku. Jako Misja CSM od 11 lat zajmujemy się rozwojem muzyki uwielbieniowej w Polsce. 
 
Wszelkie informacje dotyczące Misji można znaleźć pod tym adresem: www.csm.edu.pl  . 
 
Zespół CSM/worship - jest to formacja, która powstała w zeszłym roku. Postanowili, że poza rozwojem muzycznym muzyków i liderów uwielbienia czas na publikację ich autorskich pieśni, których uzbierała się już znaczna ilość. W skład zespołu wchodzą wykładowcy ich szkół, którzy na codzień są zawodowymi muzykami. Na codzień można ich spotkać w znanych formacjach takich jak TGD, Robert Kasprowicz, Beata Bednarz, itd. Płyta CSM/worship jest od dawna wyczekiwaną płytą w świecie 
chrześcijańskim. Postanowili, że zaraz obok nauczania, prowadzenia warsztatów, szkoleń, chcą wydać swoją płytę, która w pełni pokaże ich serce do uwielbienia Boga. 
 
 
 
 
Link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/plyta-serce-slugi